www Rafał Nogowczyk - MTB X-Cross Bike 2016 (fot. Marcin Wróbel)

Weekend z sukcesami Kreidler Fan-Sport MTB Racing Team

W ubiegły weekend zawodnicy Kreidler Fan-Sport MTB Racing Team startowali m.in. w Pucharze Polski w kolarstwie górskim cross country (XCO) oraz wyścigu MTB X-Cross Bike, zajmując w Głuchołazach oraz Dziegięlowie wysokie miejsca.

Puchar Polski MTB XCO 2016 – 3 września 2016 r. – Głuchołazy

W sobotę (3 września br.) Mateusz Nieboras wygrał ostatnią edycję Pucharu Polski MTB XCO w Głuchołazach. Kolarz Kreidler Fan Sport MTB Racing Team w klasyfikacji generalnej zajął 2. pozycję.

Coś pięknego! Ostatnia edycja Pucharu Polski XCO należy do mnie! Tym samym zajmuję 2. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu. Mocna noga? Jest! Za tydzień mistrzostwa Polski w maratonie, apetyt na koszulkę mistrza rośnie!” – mówi Mateusz Nieboras.

Wyniki:
———
1. Mateusz Nieboras – czas: 1:08:31
2. Jarosław Żur – czas: 1:08:43
3. Dawid Jona – czas: 1:11:10

MTB X-Cross Bike 2016 – 3 września 2016 r. – Dziegięlów

Tego samego dnia w Dzięgielowie zorganizowano tegoroczną edycję wyścigu MTB X-Cross Bike 2016. Na linii startu pojawił się m.in. Rafał Nogowczyk. Zawodnik Kreidler Fan-Sport MTB Racing Team wygrał w swojej kategorii wiekowej, a w klasyfikacji OPEN był 2.

BeFit Maraton Spinningowy – 3 września 2016 r. – Bielsko-Biała

Również w sobotę odbył się maraton spinningowy BeFit na świeżym powietrzu. W Bielsku-Białej zawody trwały 3 godziny. Prowadził je kolarz Kreidler Fan-Sport MTB Racing Team – Marcin Cholewa. Świetna zabawa pozwoliła nie tylko na to, żeby poprawić sobie humor, ale także spalić zbędne kilogramy.