www Trekking - zdjęcie ilustracyjne

Rowery trekkingowe Kreidler Raise – siedem nowych propozycji

Kolekcja rowerów Kreidler na rok 2017 to m.in. siedem nowych modeli trekkingowych, stworzonych z myślą o codziennej jeździe i rowerowych podróżach. Aktualna oferta to zróżnicowane propozycje – od prostszych konstrukcji do bardziej zaawansowanych i wyposażonych w najwyższej jakości osprzęt. Wszystkie modele łączą jednak wytrzymałość, komfort jazdy, racjonalnie dobrane komponenty oraz dynamiczny i elegancki wygląd.

Rowery Kreidler Raise wyróżniają się m.in. stylowym i estetycznym designem, a także ramami wykonanymi z dobrej jakości aluminium. Projektując nowe modele, inżynierowi marki Kreidler brali pod uwagę zarówno funkcjonalność sprzętu, jak i komfort użytkowników. Co ważne, sprzęt stworzono tak, aby sprawdzał się nie tylko podczas dłuższych podróży rowerowych, ale też w trakcie codziennych, krótkich przejażdżek, w tym tych po terenach zurbanizowanych.

Poza standardowymi propozycjami, wśród rowerów trekkingowych z tegorocznej kolekcji znaleźć można dwa modele Kreidler Raise Plus, które charakteryzują się odpowiednio wzmocniona konstrukcją – w efekcie mogą na nich w pełni bezpiecznie jeździć również osoby o wadze wyraźnie przekraczającej 100 kg.

W nowej kolekcji modeli trekkingowych znalazły się też dwa nowe rowery z serii Kreidler Raise Light, wyróżniające się m.in. niską wagą oraz bardzo wysokiej jakości osprzętem. To najbardziej zaawansowane propozycje w tym segmencie.

Jakość serii rowerów Kreidler Raise potwierdzają przeprowadzone testy. Przykładowo, na początku roku jeden z nowych modeli otrzymał wysoką ocenę w recenzji opublikowanej przez magazyn „aktiv Radfahren”.

Więcej informacji nt. rowerów trekkingowych marki Kreidler z aktualnej kolekcji można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.