Rowery elektryczne

Slide background

Rowery elektryczne KREIDLER

Czym są e-rowery

Czym są e-rowery
Rowery elektrycze zwane rónież e-rowerami, to nic innego jak rower, który otrzymuje dodatkowe wpsomaganie podczas pedałowania do ok. 25 km/h lub 45 km/h. E-rower do 25km/h jest traktowany jak zwykły rower, więc nie wymaga rejestracji lub ubezpieczenia. Oznacza to również że prawo jazdy nie jest konieczne aby używać e-roweru i sowbodnie się poruszać po scieżkach rowerowych.

Innaczej sprawa wyglada z rowerami o prędkości do 45km/h, których silnk jest mocnieszy i pozwala użytkownikowi rozwinąć większą prędkość. Wymagane tu jest prawo jazdy na motrower lub wyżeszej kategorii. Rowery elektryczne do 45km/h muszą posiadać ważne ubezpieczenie oraz zamontowane lusterko z lewej storny kierwonicy.

Napęd elektryczny – jako to działa?

Rowery elektryczne górskie

No products found which match your selection.

Rowery elektryczne miejskie

No products found which match your selection.

Rowery z napędem hybrydowym

Zamontowany silnik z systemem Bosch ułatwia pedłaowanie i sprawia że jazda na e-rowerach, to czysta przyjemność. Należy pamietać ze system ten ma na celu jedynie wspomaganie pedałowania a nie jego całkowite zastąpenie.

System Bosch ma 5 różnych poziomów wspomagania – eco, tour, sport, turbo i off. Tryby te łatwo dopasować do swoich wymagań a przełącznie ich jest badzo proste w każdym momencie jazdy. Litowa 36 V bateria nawet po 500 pełnych cyklach ładowań wciąz zachowuje 80 % swojej wydajności. Dzieki temu możemy podróżować bez limitów i ograniczeń. System składający sie z bezszczotkowego silnika, akumulatora oraz wyświetlacza LCD z łatwością będzie pchał nas do przodu. 250 W bezszczotkowy silnik zlokalizowany w przedniej piaście, to potężna maszyna która nie wymaga konserwacji.

E-rowery w życiu codziennym

Poczuj wolność i doświadcz niewiarygodnej mobilności z e-rowerami Kreidler.
Wymiń korki, zrób sobie relaksującą przejażdżkę po przedmieściach lub wybierz się na przygodę do lasu. Godziny szczytu, ostre wzniesienia czy przeciwne wiatry – wszystko to traci na znaczeniu.

Coraz więcej ludzi przekonuje się do idei rowerów elektrycznych. Stają się one atrakcyjniejsze z każdym dniem – zwłaszcza w czasach, kiedy ludzie zaczynają być wyczuleni na kwestię ochrony środowiska, w obliczu takich zjawisk jak globalne ocieplenie. Warto zauważyć, że dzięki e-rowerom nie tylko oszczędzasz paliwo, ale również zmniejszasz emisję CO2. Pamiętaj, że teraz już zawsze możesz jeździć skrótami i już nigdy nie będziesz musiał szukać miejsca na parkingu.

Rowery elektryczne dostępne są zarówno w kategorii rowery miejskie jak i rowery górskie.
Poznaj pełną ofertę rowerów elektrycznych z katalogu 2014.