www Rower górski Kreidler Dice 27,5 5.0

Kreidler Dice 27,5 5.0 – idealny rower górski do jazdy rekreacyjnej

Model Kreidler Dice 27,5 5.0 to tętniący życiem rower sprawdzający się w przypadku osób preferujących jazdę rekreacyjną i turystyczną – oceniła redakcja niemieckiej edycji „Magazynu Bike” (nr 05/2017).

W kolekcji na rok 2017 znajduje się w sumie aż 15 różnych modeli z serii Kreidler Dice, czyli rowerów z pojedynczym amortyzatorem (hardtail). Jednym z nich jest Kreidler Dice 27,5 5.0, który został gruntownie przetestowany przez „Magazyn Bike”.

Recenzenci zwrócili uwagę m.in. na ustawienie kokpitu, dzięki któremu pozycja rowerzysty jest bardziej pionowa i komfortowa. Jak oceniono, Kreidler Dice 27,5 5.0 to bardzo dobra propozycja dla szukających dobrej jakości sprzętu do rekreacyjnej jazdy. Wśród plusów wymieniono m.in. amortyzowany widelec oraz dobre właściwości jezdne i parametry dotyczące przyspieszania. Za wadę uznano natomiast wysokie ustawienie przedniej części roweru.

Cena modelu Kreidler Dice 27,5 5.0 wynosi 3 699 zł.

Recenzja została opublikowana w majowym numerze niemieckiej edycji „Magazynu Bike” (nr 05/2017), a więcej informacji nt. testu znajduje się tu. Szczegółowe dane dotyczące modelu Kreidler Dice 27,5 5.0 można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.