www Rower miejski Cash 1.0

Rowery miejskie Kreidler Cash, czyli styl i nowoczesność

W tegorocznej kolekcji rowerów marki Kreidler znaleźć można m.in. cztery modele miejskie z serii Kreidler Cash. Rowery te nawiązują do historii i tradycyjnych rozwiązań. Jednocześnie jednak wyróżniają się wysoką jakością, bezpieczeństwem, komfortem i dobrze dobranymi komponentami.

Pod względem stylistyki i geometrii ramy seria ta nawiązuje bezpośrednio do tradycyjnych jednośladów miejskich. Kreidler Cash charakteryzują się też spójnym designem, co pokazują np. dobór kolorystyki opon oraz wykorzystanie dzwonków w stylu retro. Rowery oparto na aluminiowych ramach oraz osprzęcie Shimano.

Wysoki poziom rowerów Kreidler Cash potwierdzają recenzje w branżowych mediach. Przykładowo, Kreidler Cash 3.0 otrzymał ocenę „dobry” w tegorocznym teście niemieckiego magazynu rowerowego „aktiv Radfahren”.

Rowery z serii Cash dostępne są z uniwersalną ramą typu wave – w kilku różnych rozmiarach (45, 50 i 55 cm). Ceny poszczególnych modeli wahają się od 2399 do 2899 zł.

Więcej informacji nt. modeli Kreidler Cash oraz innych rowerów miejskich z aktualnej kolekcji marki Kreidler można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.