www Rower górski Kreidler Stud 3.0

Rowery górskie Kreidler Stud – seria do sportowych wyzwań

Sportowa geometria, karbonowa rama i komponenty dobrane pod kątem maksymalnej efektywności – to cechy wspólne rowerów górskich z serii Kreidler Stud. Sprzęt ten został stworzony specjalnie z myślą o wyzwaniach sportowych.

Seria rowerów Kreidler Stud, która obejmuje w sumie pięć różnych modeli, to flagowa propozycja marki w segmencie MTB. Podstawowym przeznaczeniem tych modeli są sportowe zmagania, w tym wyścigi cross country oraz maratony MTB.

Kolekcja obejmuje zarówno rowery z pojedynczym amortyzatorem (hardtail), jak i rowery z pełnym zawieszeniem (full suspension). Wszystkie oparte są kołach w rozmiarze 29 cali. Poszczególne modele różnią się między sobą przede wszystkim wykorzystanymi komponentami.

Karbonowe ramy Stud wyróżniają się sportową geometrią oraz stylowym malowaniem. Z rowerów tych na co dzień korzystają kolarze zespołu Kreidler Werksteam – m.in. Moritz Milatz oraz Markus Bauer.

Modele Kreidler Stud dostępne są z ramą w trzech rozmiarach – 42, 48 i 53 cm dla rowerów z pojedynczym amortyzatorem. a także 44, 48 i 53 cm w przypadku rowerów z pełnym zawieszeniem. Ceny rowerów wahają się w granicach 9-22 tys. zł.

Więcej informacji nt. rowerów Kreidler Stud oraz innych modeli górskich z aktualnej kolekcji marki Kreidler można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.