www Rower elektryczny Kreidler Vitality Dice 29er 2.0 XT

Kreidler Vitality Dice, czyli MTB plus asysta elektryczna

Rowery górskie Kreidler Vitality Dice to udane połączenie sportowego charakteru oraz wspomagania elektrycznego. Sprzęt został stworzony z myślą o pokonywaniu górskich ścieżek. Wsparciem dla kolarza jest wysokiej klasy system asysty elektrycznej marki Bosch.

Ramy rowerów wykonano z wysokiej jakości aluminium (stop 6061), a za tłumienie nierówności odpowiada pojedynczy amortyzator. Geometrię zaprojektowano z myślą o kołach w rozmiarze 29 cali.

Rowery Kreidler Vitality Dice wyróżniają się sportowym charakterem, ale jednocześnie asysta elektryczna zapewnia odpowiednio wysoki poziom komfortu. Co ważne, baterię umieszczono przy dolnej rurze, dzięki czemu zachowana jest odpowiednia dla rowerów górskich stabilność.

Seria Vitality Dice to w sumie cztery modele (Alivio, Deore, 1.0 oraz 2.0), które różnią się od siebie przede wszystkim wykorzystanym osprzętem.

Modele Kreidler Vitality Dice dostępne są z ramą męską (w 2-3 rozmiarach), a ich ceny kształtują się na poziomie od 9 985 do 13 690 zł.

Więcej informacji nt. serii rowerów Kreidler Vitality Dice oraz innych rowerów elektrycznych z aktualnej kolekcji marki Kreidler można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.