www Rower górski Kreidler Dice SL 27,5 3.0

Rowery górskie Kreidler Dice – 7 propozycji z kołami 650B

Aktualna seria rowerów górskich Kreidler Dice jest szeroka i zróżnicowana. Nie brakuje wśród nich modeli z kołami w rozmiarze 27,5 cala (650B), których jest w sumie 7. Podstawowe wersje są dobrym wyborem dla osób preferujących rekreacyjną jazdę, a na najwyższych modelach można z powodzeniem startować w wyścigach MTB.

Ramy modeli Kreidler Dice powstały z wysokiej jakości aluminium (stop 6061), gwarantującego odpowiednią wytrzymałość i lekkość. Co istotne, w fazie projektowania geometrii ram wzięto pod uwagę specyfikę kół w rozmiarze 27,5 cala, by zapewnić użytkownikom optymalne połączenie efektywności oraz komfortu jazdy. Część rowerów oparto na ramie slopingowej (SL).

Wszystkie modele Dice z kołami 650B to rowery z twardym zawieszeniem (hardtail), wyposażone m.in. w starannie dobrany osprzęt Shimano (grupy Acera, Deore, SLX albo XT) oraz hamulce tarczowe (Tektro lub Magura).

Najniższe modele stworzone zostały z myślą raczej o rekreacyjnej i turystycznej jeździe. W przypadku najwyższych wariantów można jednak spokojnie myśleć o startach w zawodach kolarstwa górskiego, w tym zarówno wyścigach cross country (XCO), jak i maratonach MTB.

Każdy z modeli dostępny jest w trzech różnych rozmiarach (45, 49 i 54 cm).

Więcej informacji nt. modeli Kreidler Dice z kołami 650B oraz innych rowerów górskich z aktualnej kolekcji można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.