www Rower trekkingowy Kreidler Player 3.0

Napęd paskowy, czyli ciekawa alternatywa dla łańcucha

Rower nie musi być wyposażony w łańcuch. Ciekawą alternatywę stanowią napędy paskowe, czyli mechanizmy bardziej wytrzymałe i praktycznie niewymagające konserwacji. W taki właśnie napęd wyposażony jest np. rower trekkingowy Kreidler Player 3.0.

W modelu Kreidler Player 3.0 znaleźć można napęd paskowy firmy Gates, która jest światowym liderem tego typu rozwiązań. Napędowi towarzyszy w tym przypadku sprawdzony osprzęt Shimano Nexus.

System tego rodzaju ułatwia codzienną jazdę. Na tle roweru wyposażonego w tradycyjny łańcuch napęd paskowy jest bardziej cichy, wytrzymały, a do tego nie wymaga konserwacji. W efekcie może być dobrym rozwiązaniem dla osób stawiających na pierwszym miejscu komfort i prostotę użytkowania.

Co ważne, wyjątkowość wyposażonego w napęd paskowy roweru Kreidler Player 3.0 dostrzegły także media branżowe. Model ten otrzymał w tym roku od niemieckiego magazynu rowerowego „aktiv Radfahren” wyróżnienie „Kauftipp”, czyli rekomendację zakupu. Recenzenci przyznali mu ocenę „bardzo dobry”, wskazując m.in. na to, że „tutaj wszystko do siebie pasuje”.

Więcej informacji nt. modelu Kreidler Player 3.0 można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.