www Fragment recenzji roweru Kreidler Player 3.0

Kreidler Player 3.0 z prestiżową rekomendacją

Rower miejski Kreidler Player 3.0 to znakomity sprzęt, w którym praktycznie wszystko do siebie pasuje – stwierdziła redakcja niemieckiego magazynu rowerowego „aktiv Radfahren” (nr 06/2017). Model otrzymał ocenę „bardzo dobry” oraz wyróżnienie „Kauftipp”, co oznacza, że jest produktem rekomendowanym.

Kreidler Player 3.0 należy do tegorocznych nowości w ofercie marki Kreidler. Jego rama wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, a geometria pozwala na efektywną jazdę. Standardowe wyposażenie obejmuje m.in. osprzęt Shimano Nexus (napęd z 8 przełożeniami), hamulce Magura, światła AXA i opony Schwalbe Big Apple.

Jak ocenili recenzenci, Kreidler Player 3.0 to jednoślad ze sportowym zacięciem, który sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Do największych atutów tego modelu redakcja „aktiv Radfahren” zaliczyła właściwości jezdne, wysoki poziom komfortu, ogumienie oraz napęd. Krytycznie oceniono natomiast błotniki.

Kreidler Player był dla nas małą sensacją. Rower ten – poza drobnymi niedociągnięciami – prezentuje się doskonale. Sztywność, geometria, komfort i wyposażenie – tutaj wszystko do siebie pasuje” – można przeczytać w podsumowaniu recenzji.

Rower dostępny jest w trzech rozmiarach – z ramą męską (50, 55 i 55 cm) albo damską (45, 50 i 55 cm).

Więcej informacji nt. modelu Kreidler Player 3.0 oraz innych rowerów miejskich z aktualnej kolekcji marki Kreidler można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.