www Alpentour Trophy 2017 02

Moritz Milatz w czołowej piątce

Tegoroczna edycja Alpentour Trophy okazała się udana dla kolarzy fabrycznego zespołu marki Kreidler. W trakcie tego etapowego wyścigu, który odbył się między 8 a 11 czerwca br., zawodnicy Kreidler Werksteam udowodnili, że są w stanie jeździć na najwyższym poziomie i zdobywać cenne punkty. W klasyfikacji generalnej Moritz Milatz zajął 5. pozycję.

Jestem bardzo usatysfakcjonowany z 5. miejsca w klasyfikacji generalnej Alpentour Trophy. Przed wyścigiem zastanawiałem się, jak dam sobie radę podczas czterech dni ścigania. Ale 2 razy 7. miejsce, raz pozycja 9. i 5. miejsce na ostatnim podjeździe pokazały, że dobrze się regeneruję, a przygotowania do mistrzostw świata w maratonie MTB idą również dobrze” – komentuje Moritz Milatz.

Alpentour Trophy okazało się sukcesem. Szczególnie miejsca w pierwszej dziesiątce podczas pierwszych dwóch etapów pokazały mi, że mogę rywalizować na światowym poziomie – na długich podjazdach alpejskich. 13. miejsce w klasyfikacji generalnej daje mi ważne punkty UCI i nadzieję na poprawę formy przed zbliżającymi się mistrzostwami” – mówi Markus Bauer.

Stabilna jazda pozwoliła mi na zajęcie miejsca w czołowej trzydziestce. Jestem pewien, że te cztery dni stanowiły dobre przygotowanie przed mistrzostwami świata w maratonie, które odbędą się w Singen” – wskazuje Tom Ettlich.

W czerwcu kolarze Kreidlera wezmą jeszcze udział w mistrzostwach świata w maratonie MTB.

Rowery startowe kolarzy Kreidler Werksteam: Kreidler Stud 4.0.

Wyniki:

Moritz Milatz – 5. miejsce (Alpentour Trophy)

Markus Bauer – 13. miejsce (Alpentour Trophy)

Tom Ettlich – 30. miejsce (Alpentour Trophy)

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.