www Rower górski Kreidler Straight 27,5 Alu 2.0

Rowery górskie Kreidler Straight – trzy modele z pełnym zawieszeniem

W ofercie rowerów górskich marki Kreidler można znaleźć również modele z pełnym zawieszeniem (full suspension). Seria Kreidler Straight to trzy rowery gotowe na górskie wyzwania. Modele te wyróżniają się przemyślaną geometrią oraz wysokim poziomem komfortu.

Koncepcja serii Straight opiera się na aluminiowych ramach o stosunkowo drapieżnej geometrii, stworzonej z myślą o trudnych ścieżkach górskich i zapewnieniu jadącemu dużego komfortu jazdy. Każdy z rowerów Kreidler Straight oparto na kołach w rozmiarze 27,5 cala, osprzęcie Shimano oraz komponentach marek Magura, Mavic, Schwalbe, KMC i Suntour.

Kolekcja Straight to w sumie trzy modele (Alu, Alu 1.0 oraz Alu 2.0) – różnice między nimi sprowadzają się przede wszystkim do wykorzystanego osprzętu oraz poszczególnych komponentów.

Rowery Kreidler Straight są dostępne z ramą w trzech rozmiarach (43, 45 i 47 cm). Ich ceny wynoszą od 11 390 do 15 790 zł.

Więcej informacji nt. rowerów Kreidler Straight oraz innych modeli górskich z aktualnej kolekcji marki Kreidler można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.