www Fragment recenzji roweru Kreidler Vitality Eco 3

Kreidler Vitality Eco 3 – wygodny i wydajny rower z asystą elektryczną

Rower z asystą elektryczną Kreidler Vitality Eco 3 zapewnia wygodę i jest niezawodnym sprzętem do codziennego użytku – oceniła redakcja niemieckiego magazynu „ElektroRad” (nr 01/2017), który jest największym w Europie specjalistycznym periodykiem poświęconym rowerom elektrycznym. Testowany model otrzymał ocenę „bardzo dobry” i rekomendację redakcji.

Wykonany z wysokiej jakości hydroformowanego aluminium (stop 6061) Kreidler Vitality Eco 3 wyposażony jest w system wspomagania elektrycznego marki Bosch (ceniony model Aktive Cruise), czyli technologicznego lidera branży. Jak pokazały testy redakcji „ElektroRad”, przy w pełni naładowanej baterii na rowerze z włączonym wspomaganiem można przejechać nawet 113 km. Zgodnie z przepisami, tryb wspomagania elektrycznego działa do osiągnięcia prędkości 25 km/h. W rowerze znaleźć można także zaawansowany komputer pokładowy Bosch Intuvia.

Recenzenci wśród głównych zalet modelu Kreidler Vitality Eco 3 wymienili przemyślnie zaprojektowaną ramę, umiejscowienie systemu wsparcia elektrycznego przy rurze podsiodłowej, wygodną pozycję, znakomite hamulce oraz stabilność i niezawodność systemu e-wspomagania. Jako minus testujący wskazali siodełko, które jest – jak ocenili – nieco zbyt „śliskie”. Model otrzymał ostatecznie ocenę „bardzo dobry” i rekomendację redakcji.

Stworzony z myślą o jeździe miejskiej Kreidler Vitality Eco 3 jest sympatycznym, niemal doskonałym i bardzo niezawodnym kompanem, który każdego dnia zapewni wiele radości. Naprawdę godny polecenia” – stwierdziła w podsumowaniu recenzji redakcja „ElektroRad”.

Kreidler Vitality Eco 3 jest dostępny w dwóch różnych wersjach – z odmiennym typem napędu (wolnobieg lub mechanizm torpedo). Oferta obejmuje zarówno modele z ramą damską (46, 50 i 55 cm), jak i męską (50, 55 i 60 cm).

Więcej informacji nt. modelu Kreidler Vitality Eco 3 oraz innych rowerów z asystą elektryczną marki Kreidler można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.