www System asysty elektrycznej Panasonic 02

Asysta elektryczna Panasonic w rowerach Kreidler Vitality Eco 7

Większość rowerów elektrycznych marki Kreidler wyposażona jest w systemy asysty elektrycznej firmy Bosch. Jednym z wyjątków jest Kreidler Vitality Eco 7 – rower z asystą elektryczną Panasonic. Model ten dostępny jest w dwóch wersjach różniących się od siebie rodzajem napędu (wolnobieg albo mechanizm torpedo).

Kreidler Vitality Eco 7 to rower wykonany z wysokiej jakości hydroformowanego i cieniowanego aluminium (stop 6061). System wspomagania elektrycznego jest zintegrowany z ramą, a akumulator umieszczono przy tylnym trójkącie ramy roweru. Dzięki temu kierujący może liczyć na większą stabilność podczas jazdy.

W modelu wykorzystano nową wersję systemu wspomagania elektrycznego marki Panasonic. Jego osiągi są porównywalne z systemami firmy Bosch. Teraz sprzęt posiada wyższy moment obrotowy (60 niutonometrów w trybie high), a moc maksymalna wynosi 350 W.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest w tym przypadku także akumulator – w tym modelu możliwe jest bowiem bezpośrednie ładowanie w samym rowerze. Akumulator ma moc 540 watogodzin. Baterię ładuje się do 5,5 godziny, a przy pełnym naładowaniu można pokonać dystans od 116 do nawet 156 km (zależnie od wybranego trybu pracy). Ostatnią częścią systemu wykorzystanego w modelu Kreidler Vitality Eco 7 jest nowoczesny panel sterowania, umożliwiający wgląd w szereg istotnych danych, którego wygląd przypomina smartfona.

Rower jest dostępny w trzech różnych rozmiarach (45, 50 i 55 cm) – z uniwersalną ramą typu wave. W aktualnej ofercie można znaleźć łącznie dwa warianty tego modelu, które różnią się między sobą rodzajem zastosowanego napędu (wolnobieg albo mechanizm torpedo).

Więcej informacji nt. modelu Kreidler Vitality Eco 7 i innych rowerów z asystą elektryczną z obecnej kolekcji można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.