1

Gorąca Kuba z United-Cyclists

Hawana, Santa Maria del Mar, Trinidad, góry Escambrai, Santa Clara oraz Remedios – tak w wielkim skrócie można opisać kubańską trasę United-Cyclists. Na czternastodniowe odkrywanie prawdziwej Kuby, Kuby bez turystów, chlorowanych basenów, hoteli, ale za to z feerią barw, ogromną życzliwością i gościnnością jej mieszkańców oraz wspaniałymi trasami rowerowymi, wybrali się uczestnicy polskiej grupy rowerowej United-Cyclists.

To już druga tego typu wizyta w sercu kubańskiej wyspy. Piękna przygoda, która lada moment dobiegnie końca. Dotychczas pogoda była niezawodna: upał, słońce, praktycznie bezdeszczowo i na szczęście bez tropikalnych ulew.

Rowerzyści swą trasę rozpoczęli w tętniącej życiem stolicy – Hawanie. Stamtąd kierunek obrali na fantastyczne i praktycznie puste plaże Santa Maria del Mar, bodajże najpiękniejsze na całej wyspie i ciągnące się aż do Matanzas. Dalej, na drugą stronę, wprost do Trinidadu.

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych wieści i pełnej relacji, tym bardziej, że celem było przejechanie przez góry Escambrai, z przystankiem w Santa Clara, do Remedios. Póki co możemy podziwiać kilka zdjęć z bieżącej wyprawy.

Informacje nt. aktualnych wypraw grupy można znaleźć na Facebooku – United Cyclists.

 

 

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.