Fragment recenzji roweru Kreidler Stud 29er

Kreidler Stud 29er – rower górski do ścigania i zwyciężania

Rower górski Kreidler Stud 29er Carbon Team Replica to zwinny i bardzo dobrze sprawdzający się w trudnych warunkach rower, na którym można z powodzeniem startować w wyścigach i wygrywać – wynika z testów przeprowadzonych przez redakcję polskiego serwisu rowerowego velonews.pl.

Model Stud 29er Carbon Team Replica przeszedł długotrwałe, kilkumiesięczne testy, w tym także bezpośrednio w wyścigach.

Na stromych podjazdach nie dźwiga przodu do góry jak to czasami bywa, rower, można powiedzieć, że ma klasyczną bez udziwnień geometrię, ale można było się tego spodziewać w końcu rama budowana była przez fabrycznych zawodników teamu Kreidler” – stwierdził redaktor naczelny velonews.pl, Mateusz Zoń.

W tegorocznym sezonie Mateusz Zoń – startujący w barwach zespołu ZVL Kreidler Sportiva – jechał na Kreidlerze np. w zawodach z cyklu Bike Maraton oraz Cyklokarpaty. W kilku przypadkach okazał się najlepszy na dystansie Mega, wygrywając m.in. wyścigi w Kluszkowcach i Szklarskiej Porębie.

Rower startowy Mateusza Zonia wyposażono w osprzęt Shimano XTR (z napędem 2×11), karbonowe komponenty Syntace (m.in. sztyca P6 HiFlex i kierownica Vector Carbon Low5), opony Vredestein oraz amortyzator firmy Fox.

Kreidler Stud jest zwinny, brak wrażenia, że rower nam pływa podczas szybkich zjazdów lub że wymusza na nas kierunek jazdy! Warte uwagi jest to, że lakier nie jest podatny na odpryski” – można przeczytać w recenzji.

Z pełną recenzją można się zapoznać tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.