www Rower górski Kreidler Straight 27,5 Alu 2.0 02

Kreidler Straight Alu – rower all mountain bez żadnych kompromisów

W aktualnej kolekcji rowerów górskich jedną z najbardziej bezkompromisowych propozycji jest seria rowerów Kreidler Straight Alu. To rower all mountain (enduro) z pełnym zawieszeniem (full suspension) o skoku 150 mm i na kołach w rozmiarze 27,5 cala (650B), który zapewnia lekkość i sztywność. Rowery dostępne są w trzech różnych wersjach.

Koncepcja projektu, na podstawie którego powstały te aluminiowe (stop 7005) modele, łączy w sobie dbałość o wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa, estetyczny design oraz znakomite właściwości jezdne, dzięki którym można pokonywać nawet najbardziej wymagające ścieżki.

Zastosowane w rowerach Kreidler Straight Alu ramy, wykonane z hydroformowanego aluminium, ważą niewiele i gwarantują równocześnie wysoki poziom sztywności. W modelach tych wykorzystano także czterozawiasowy system zawieszenia z tzw. ogniwem Horsta, ograniczający negatywne działanie hamowania.

Seria obejmuje trzy różne warianty. Podstawowa wersja, czyli Kreidler Straight Alu, oparta jest na osprzęcie Shimano Deore (napęd 2×10). Wyższy model – Kreidler Straight Alu 1.0 – wykorzystuje natomiast podzespoły grupy Shimano XT (napęd 2×10).

Najwyższym modelem jest Kreidler Straight Alu 2.0. Tutaj również zastosowany został osprzęt Shimano XT (1×11), ale rower w tej wersji wyróżnia się m.in. zdalnie sterowaną sztycą hydrauliczną – KS eTEN Remote. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie dostosowanie do rodzaju terenu oraz zachowanie ergonomii pozycji. Sztyca tego typu znajduje się też na wyposażeniu wersji 1.0. W wariancie 2.0 znaleźć można ponadto m.in. hamulce hydrauliczne Magura MT7 oraz innowacyjny widelec Magura TS7 eLECT (150 mm) z elektroniczną kontrolą amortyzacji.

Każdy z rowerów dostępny jest w trzech rozmiarach (43, 45 i 47 cm).

Więcej informacji nt. modeli Kreidler Straight oraz innych rowerów górskich z aktualnej kolekcji można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.