www.paul-masukowitz.de

Kreidler Las Vegas 1.0 – zwrotny i lekki rower górski z asystą elektryczną

Seria Las Vegas to jedne z czołowych na świecie rowerów górskich z asystą elektryczną. W aktualnej kolekcji znajduje się m.in. model Kreidler Las Vegas 1.0. Rower wyróżnia się bardzo dobrze zintegrowanym i wydajnym systemem wspomagania, zapewniającymi komfort jazdy amortyzatorami oraz sportową geometrią, co w efekcie pozwala na pokonywanie z lekkością trudnych ścieżek górskich.

W modelu Kreidler Las Vegas 1.0 zastosowano wysokiej jakości system wspomagania elektrycznego Bosch Performance CX (asysta jest możliwa do prędkości 25 km/h). Poszczególne elementy zostały odpowiednio wkomponowane i zintegrowane z ramą. Cały rower waży tylko 20,8 kg, co – jak na e-rowery z pełnym zawieszeniem (full suspension) i kołami w rozmiarze 27,5 cala (650B) – jest bardzo dobrym wynikiem. W takiej konfiguracji Kreidler Las Vegas 1.0 charakteryzuje się dużą stabilnością i zwrotnością.

Za amortyzację odpowiadają widelec Rock Shox Yari RC (150 mm) oraz damper Rock Shox Monarch RT (200×57 mm). Wyposażenie obejmuje też m.in. napęd Shimano SLX (1×11), hydrauliczne hamulce tarczowe Magura MT5 oraz opony Schwalbe Nobby Nic.

Kreidler Las Vegas 1.0 dostępny jest z ramą w dwóch rozmiarach (48 i 53 cm).

Więcej informacji nt. modelu Kreidler Las Vegas 1.0 oraz innych rowerów elektrycznych z aktualnej kolekcji marki Kreidler można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.