www Kreidler Dice

Rowery górskie Kreidler Dice – nowa kolekcja to aż 15 różnych propozycji

W tegorocznej kolekcji rowerów marki Kreidler można znaleźć bardzo szeroką ofertę rowerów górskich. Najliczniejsza seria to modele Kreidler Dice, których jest w sumie aż 15. Niemal połowa z nich to rowery z kołami w rozmiarze 29 cali (29er), a pozostała część ma koła nieco mniejsze (27,5 cala – 650B).

Wykonane z wysokiej jakości aluminium rowery górskie Kreidler Dice stanowią interesującą propozycję dla osób chcących sprawdzić się na leśnych ścieżkach i górskich szlakach. To rowery z ramami o geometrii zaprojektowanej w ten sposób, by zapewnić rowerzyście wysoki poziom komfortu oraz równie wysoką efektywność pedałowania. Co warte podkreślenia, całą serię rowerów oparto na wytrzymałych i lekkich ramach typu hardtail (tzw. twarde zawieszenie).

Kolekcja rowerów Dice jest mocno zróżnicowana – ceny poszczególnych modeli wahają się od ok. 2,1 do 7,6 tys. zł. Wśród nich znajdują się zarówno stosunkowo proste konstrukcje przeznaczone przede wszystkim do jazdy rekreacyjnej, jak i sprzęt, na którym można z powodzeniem startować w wyścigach cross country czy maratonach MTB.

Więcej informacji nt. rowerów górskich z serii Kreidler Dice można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.