www Rower elektryczny Kreidler Vitality Eco 8 - zdjęcie ilustracyjne 02

Kreidler Vitality Eco 8 – rower z asystą elektryczną i systemem Nyon

Kreidler Vitality Eco 8 jest idealnym rozwiązaniem dla rowerzystów lubiących nowinki techniczne. Ten rower oferuje zarówno nowoczesny i sprawdzony system asysty elektrycznej Bosch Performance Cruise, jak i komputer pokładowy Bosch Nyon. To drugie rozwiązanie to swego rodzaju multimedialny kombajn, który daje dostęp do wielu ciekawych i użytecznych funkcji.

Koncepcja stojąca za modelem Kreidler Vitality Eco 8 sprowadza się do zapewnienia wygody tak podczas krótszej jazdy po miejskich ulicach, jak i w trakcie długich wypraw rowerowych. Pod tym kątem dobrano również osprzęt – sprawdzony i gwarantujący niezawodność.

Rower wyposażony jest w system wspomagania elektrycznego Bosch Performance Active, zintegrowany odpowiednio z aluminiową ramą (wytrzymały i sprawdzony stop 6061). W tym systemie wspomaganie możliwe jest do prędkości 25 km/h, a z włączoną asystą można za jednym razem przejechać nawet sporo ponad 100 km. Moc asyście zapewnia bateria Power Powerpack 500 Wh, której pełne naładowanie zajmuje ok. 4,5 h.

W aktualnej wersji komputer pokładowy Bosch Nyon oferuje użytkownikom wiele przydatnych opcji. System pozwala nie tylko na zarządzanie funkcjami wspomagania elektrycznego, ale pełni również funkcję nawigacji rowerowej GPS oraz personalnego trenera fitness. Mapy wyświetlane są w 2D i 3D, a możliwość aktualizacji pozwala na rozszerzenie funkcjonalności o nowe opcje przygotowywane i stale wdrażane przez firmę Bosch.

Kreidler Vitality Eco 8 dostępny jest z ramą damską (45, 50 i 55 cm) oraz męską (50, 55 i 60 cm).

Więcej informacji nt. modelu Kreidler Vitality Eco 8 oraz innych rowerów elektrycznych z aktualnej kolekcji marki Kreidler można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.