www Rower miejski Kreidler Cash 3.0 01

Rower miejski Kreidler Cash 3.0 – tradycja w nowoczesnej formie

Tradycyjne rozwiązania i konstrukcje często okazują się nadspodziewanie długowieczne. W rowerowym świecie dobrym przykładem potwierdzającym tą tezę są rowery miejskie. Klasyczne podejście do rowerów city wciąż dobrze się sprawdza. Taki tropem poszli również projektanci Kreidlera, tworząc rowery z serii Kreidler Cash. W najwyższej wersji rowery te w optymalny sposób łączą tradycję z nowoczesną formą i bardzo wysoką jakością.

Już na pierwszy rzut oka można dostrzec wyraźne nawiązania stylistyki rowerów Kreidler Cash 3.0 do tradycyjnych jednośladów miejskich. Uwidaczniają to zarówno konstrukcja ramy, jak i wygląd poszczególnych komponentów. Dopełnieniem całości są dodatki, w tym chociażby dzwonek w stylu retro. Niepowtarzalnego charakteru modelom tym nadaje też umiejętnie dobrana kolorystyka, w której skład wchodzą dwie uzupełniające się barwy – dokładnie przemyślana w ten sposób, by wygląd roweru tworzył pewną spójną całość.

Pomimo designu nawiązującego do stylistyki retro, rowery Kreidler Cash 3.0 to również wysokiej jakości rozwiązania technologiczne, w tym np. 7-biegowe napędy Shimano Nexus, gwarantujące komfort jazdy amortyzatory Suntour CR7V oraz wytrzymałe ramy z wysokiej jakości aluminium (stop 6061).

Rowery Kreidler Cash 3.0 dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych (szary i czerwony) – z uniwersalną ramą typu wave w dwóch różnych rozmiarach (49 i 54 cm).

Klasę rowerów Kreidler Cash 3.0 potwierdzają również pozytywne oceny, w tym niedawna recenzja w niemieckim magazynie rowerowym „aktiv Radfahren”.

Więcej informacji nt. rowerów Kreidler Cash 3.0 oraz innych rowerów miejskich z aktualnej kolekcji marki Kreidler można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.