www Rower crossowy Kreidler Stack 3.0 Altus

Kreidler Stack – stylowe i wydajne rowery crossowe

Rowery crossowe to sprzęt tworzony z myślą głównie o niewymagających trasach  szosowych i gruntowych. Zapewniają odpowiedni komfort i idealnie sprawdzają się w przypadku osób lubiących rekreacyjną jazdę po różnego typu drogach i ścieżkach. Takie są też dwa nowe rowery Kreidler Stack, wyposażone w bardzo dobrej jakości komponenty i stworzone z wytrzymałych materiałów. Rowery przykuwają też oko estetycznym wyglądem.

Wykonane z wysokiej jakości aluminium ramy modeli Kreidler Stack gwarantują komfortową pozycję podczas jazdy. Oba rowery oparto na kołach o rozmiarze 28 cali i wydajnych amortyzatorach Suntour CF13. Wyposażono je w sprawdzony osprzęt firmy Shimano (grupy Acera i Altus) oraz hydrauliczne hamulce tarczowe tej samej marki.

W tegorocznej ofercie znaleźć można m.in. model Kreidler Stack 2.0. W tym rowerze projektanci Kreidlera zaprezentowali bardziej tradycyjne podejście, decydując się na wyposażenie go w stopkę, oświetlenie oraz błotniki. Inaczej prezentuje się natomiast Kreidler Stack 3.0, który pozbawiony jest tych elementów. To model o odpowiednio niższej wadze i sportowym zacięciu.

Rowery dostępne są z ramami męskimi (50, 55 i 60 cm) oraz damskimi (45, 50 i 55 cm).
Więcej informacji nt. modeli Kreidler Stack oraz innych rowerów crossowych z aktualnej kolekcji marki Kreidler można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.