kreidler-vitality-eco-1

Test: Rower elektryczny Kreidler Vitality – dla mających sprecyzowane oczekiwania

Rowery elektryczne stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Z każdym miesiącem wzrasta ich popularność, co ciekawe, grupa odbiorców jest bardzo rozbudowana. 

Zainteresowani są w różnym wieku, zarówno osoby młode, którym zależy na komfortowym dotarciu do pracy (bez zmęczenia i pocenia się) jak i osoby starsze, których siły bywają już ograniczone. Jest też zróżnicowana wiekowo grupa osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą sobie pozwolić na intensywne korzystanie z roweru jako takiego. W tych wszystkich przypadkach remedium jest takie samo – rower elektryczny.

przycisk-walk-bosch

 

Przejechałem się trasą z kilkoma solidnymi wzniesieniami, gdzie normalnie wylewam sporo potu i momentami moja prędkość spada do 13 km/h w najtrudniejszym momencie. W przypadku jazdy Kreidlerem wyglądało to zupełnie inaczej. Cały czas trzymałem prędkość 20-25 km/h, nawet na podjazdach. Po prostu włączałem tryb Turbo :) (…) Gdy wróciłem do domu, okazało się, że nie spociłem się ani odrobinę. Nic, zero, byłem suchutki. Idealna sprawa na dojazdy do pracy, gdy na miejscu nie ma prysznica, a po drodze czeka nas kilka podjazdów.

Przytoczony powyżej cytat zaczerpnęliśmy z bloga „roweroweporady.pl„, gdzie jego autor poddał wnikliwym testom nasz rower elektryczny Kreidler Vitality. W recenzji, znajdziecie nie tylko rozważania na temat sensu elektrycznego wspomagania, czy przydatności takiego roweru, przeczytacie tam również szczegółowo o akumulatorze, silniku, oponach, hamulcach czy też o komputerze pokładowym.

Z pełną recenzją można zapoznać się tutaj.

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony roweroweporady.pl

 

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.