www Remigiusz Ciupek i Remigiusz  Rączka 01 (fot. K. Serafin)

Kolarskie gotowanie na Czantorii

Na początku kwietnia br. – w Ustroniu (na górze Czantoria) – odbyło się nagranie do popularnego programu kulinarnego pn. „Rączka gotuje”, który jest emitowany na antenie TVP3 Katowice. Tym razem gościem programu był Remigiusz Ciupek, zawodnik grupy kolarskiej #Taurus30 Cycling Team, trener personalny i instruktor fitness, a także laureat prestiżowej nagrody Fitness Motywatory 2016.

Pomimo chłodnej pogody, atmosfera była gorąca, humory dopisywały, a dania oczywiście rozgrzewały. Remigiusz Rączka i Remigiusz Ciupek przygotowali specjalne menu, które nie tylko może posłużyć sportowcom jako porcja „mocy” przed i po treningu. W menu znalazły się śniadaniowe muffiny jajeczne w stylu góralskim oraz pstrąg z grzybami w czosnku niedźwiedzim z placuszkami z cukinii. W trakcie przygotowywania dań panowie rozmawiali o pozytywnych aspektach uprawiania kolarstwa, zdrowym odżywianiu oraz o samym Ustroniu.

Premiera odcinka z Remigiuszem Ciupkiem odbędzie się w najbliższą sobotę (22 kwietnia br.) o godzinie 18:00. Powtórka zostanie nadana dzień później (o godz. 10:30) – również na antenie TVP3 Katowice.

fot. Katarzyna Serafin

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.