Fragment recenzji roweru Kreidler Cash 1.0 2

Kreidler Cash 1.0 – stylowy rower miejski w rozsądnej cenie

Rower miejski Kreidler Cash 1.0 to świetny jednoślad do codziennej jazdy – oceniła redakcja niemieckiego magazynu rowerowego „aktiv Radfahren” (nr 01-02/2016). Do największych atutów tego modelu zaliczono nawiązujący do stylistyki retro wygląd oraz system hamulcowy.

Testujący zaznaczyli w recenzji, że Cash to ciekawa i zapewniająca wysoki komfort propozycja skierowana do osób szukających roweru do codziennej jazdy głównie po drogach miejskich. Wśród jego zalet wymieniono m.in. system hamulcowy, dobre wyposażenie, wygląd w stylu retro oraz bardzo dobrą relację ceny do jakości. Modelowi Kreidler Cash 1.0 przyznano ocenę „dobry”.

Autorzy recenzji mieli też pewne zastrzeżenia – krytycznie ocenili fakt użycia tradycyjnego oświetlenia halogenowego. Jak wskazali w tekście, lepszym rozwiązaniem byłyby jednak światła LED.

Świetny rower miejski do jazdy na krótszych dystansach za rozsądną cenę – z rekreacyjną wydajnością i uroczym wyglądem” – stwierdziła w podsumowaniu recenzji redakcja magazynu „aktiv Radfahren”.

Szczegółowe informacje nt. roweru Kreidler Cash 1.0 można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.