Kreidler Straight 27,5 Alu 2.0 w trakcie testu 01 (fot. bikeBoard) FB

Kreidler Straight 27,5” Alu 2.0 – wytrzymały rower górski na każde warunki

Rower górski all mountain Kreidler Straight 27,5” Alu 2.0 to wytrzymały sprzęt, który nie boi się żadnych szlaków, oferujący dużo radości z jazdy w każdych warunkach – stwierdziła redakcja polskiego magazynu rowerowego „bikeBoard” (nr 05/2016). Autorzy recenzji zwrócili uwagę m.in. na ramę wyróżniającą się niebanalną konstrukcją oraz znakomitą pracę blokady amortyzacji.

Wśród głównych zalet modelu Kreidler Straight 27,5” Alu 2.0 wymieniono np. dużą kontrolę w zakrętach, pewnie działające hamulce, bardzo dobrą pracę blokady amortyzacji (elektroniczny system Magura eLECT) oraz dobór odpowiednio lekkich komponentów. Jako minus wskazano natomiast „nieco ospałą pracę zawieszenia”.

Straight znakomicie radzi sobie z jazdą w mokrym i błotnistym terenie. Nie boi się dzikich szlaków i śmiało wkracza na kamieniste i rzadko uczęszczane ścieżki o każdym stopniu trudności. Jeśli uda się ustawić przednie koło we właściwej trajektorii, tył podąży z żelazną konsekwencją. Z zaskoczeniem obserwowaliśmy stabilność roweru w warunkach, w których tylko żywy lód mógłby być bardziej śliski” – można przeczytać w recenzji autorstwa Kuby Świderskiego.

Z szerszymi fragmentami recenzji można się zapoznać tutaj. Pełny materiał dostępny jest w majowym (05/2016) numerze magazynu „bikeBoard”.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.