Fragment recenzji roweru Kreidler Stud 650B Carbon 2.0

Kreidler Stud 650B – rower górski, który nie zawiedzie

Rower górski Kreidler Stud 650B Carbon 2.0 to sprzęt, który bez problemu poradzi sobie na zdecydowanej większości tras XC/maraton w Polsce – stwierdziła redakcja serwisu mtb-xc.pl. W recenzji roweru wskazano, że model ten łączy w sobie komfort, sztywność, niską wagę oraz poczucie niezawodności.

Wśród zalet modelu Stud 650B Carbon 2.0 wymieniono m.in. karbonową ramę oraz bardzo dobry i przemyślany dobór poszczególnych komponentów. Zdaniem redakcji mtb-xc.pl, rower jest niejako stworzony do podjazdów, a „wspinaczka” na nim jest lekka i naturalna.

W fabrycznej konfiguracji Kreidler poradzi sobie na 90% tras XC/maraton w Polsce. W zasadzie niczego bym w tym rowerze nie zmienił, ale jeśli już miałbym wydziwiać, to chciałbym mieć możliwość spróbowania jazdy na Kreidlerze Stud z widelcem o skoku 120 mm. Mam wrażenie, że wtedy byłby w stanie podjechać i zjechać 99% tego co możemy spotkać na trasach XC i górskich maratonów oraz etapówek w naszym kraju” – stwierdził w podsumowaniu recenzji Tomasz Urban.

Z recenzją można się zapoznać tutaj.

fot. Magdalena Urban

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.