www Rower elektryczny Kreidler Vitality Eco 6 04

Kreidler Vitality Eco 6, czyli jakość i komfort z asystą elektryczną

Miejski rower Kreidler Vitality Eco 6 to jeden z najbardziej zaawansowanych jednośladów z asystą elektryczną, które można znaleźć na polskim rynku. Wyróżnia go nie tylko estetyczny design i wysokiej klasy komponenty, ale także zapewniające dużą efektywność rozwiązania konstrukcyjne i bardzo wydajny system wspomagania marki Bosch.

Za wsparcie rowerzysty (do prędkości 25 km/h) odpowiada w tym przypadku system asysty elektrycznej Bosch – ceniona jednostka Active Cruise oraz komputer pokładowy Intuvia. Sama bateria, która pozwala na przejazd z asystą nawet 180 km, umiejscowiona jest natomiast w stosunkowo rzadko spotykanym miejscu – przy tylnym trójkącie ramy roweru. Dzięki odpowiednio nisko zlokalizowanemu środkowi ciężkości jadący może mieć pewność dodatkowej stabilności, co oczywiście pozytywnie wpływa na poziom bezpieczeństwa.

W modelu Kreidler Vitality Eco 6 zastosowano m.in. osprzęt Shimano Nexus (8 przełożeń), hamulce Magura HS22 oraz oświetlenie marki Trelock. Rama jednośladu stworzona została z wytrzymałego stopu aluminium 6061.

Wysoki poziom rowerów z serii Kreidler Vitality Eco 6 potwierdziły również testy i bardzo dobre oceny wystawione przez redakcje branżowych magazynów „e-bike” oraz „ElektroRad”.

Kreidler Vitality Eco 6 dostępny jest w czterech rozmiarach (45, 46, 50 i 55 cm) – w wersjach z ramą damską oraz uniwersalną typu wave. Co ważne, w tegorocznej ofercie znajduje się w sumie aż 6 różnych wariantów Vitality Eco 6, wyposażonych w odmienne napędy. W niektórych z nich znaleźć można komputery pokładowe Bosch Nyon, a część jest w pełni zintegrowana z cyfrowym systemem zarządzania Shimano Di2.

Więcej informacji nt. modelu Kreidler Vitality Eco 6 oraz innych rowerów z asystą elektryczną można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.