Krzysztof Grudzień 02 - Uphill MTB Beskidy 2016 FB

Kolejne starty kolarzy Kreidler Fan-Sport MTB Racing Team

W ubiegły weekend (23-24 lipca br.) zawodnicy zespołu Kreidler Fan-Sport MTB Racing Team wzięli udział w kolejnych zawodach kolarstwa górskiego, z powodzeniem startując m.in. w Pucharze Polski MTB oraz w zawodach z cyklu Uphill MTB Beskidy.

Puchar Polski MTB w Boguszowie-Gorce

Mateusz Nieboras z Kreidler Fan-Sport MTB Racing Team zajął 2. miejsce w kategorii junior w zawodach PP XCO w miejscowości Boguszów-Gorce, które odbyły się w niedzielę (24 lipca br.). Dzięki temu objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski MTB XCO.

Uphill MTB Beskidy w Czechach i Słowacji

W sobotę i w niedzielę odbyła się kolejna edycja zawodów MTB Uphill Beskidy. W Czechach (trasa Bystrzyca – Ostry) oraz na Słowacji (trasa Rakova – Wielki Połom) 1. miejsce wywalczył Krzysztof Grudzień, czyli również kolarz Kreidler Fan-Sport MTB Racing Team.

Bardzo się cieszę ze swoich sukcesów, to wspaniałe uczucie, gdy na mecie pojawiasz się i okazuje się, że nikogo tam przed tobą nie ma” – komentuje Krzysztof Grudzień.

Cyklokarpaty w Koninkach

W sobotę na maratonie w Koninkach wystartował natomiast Artur Olszak, który miał pewne problemy techniczne i na dystansie 43,4 km (suma przewyższeń 1641 m) zajął ostatecznie 101. miejsce w kategorii OPEN.