MTB Marathon 2014 - Istebna 01

ZVL Kreidler Sportiva na podium zawodów MTB Marathon 2014

W ubiegły weekend (4 października br.) w Istebnej odbył się ostatni wyścig z cyklu Volvo MTB Marathon 2014. Wysoko uplasowali się kolarze zespołu ZVL Kreidler Sportiva – Rafał Nogowczyk i Jarosław Zieliński zajęli trzecie miejsca w swoich kategoriach. Obaj znaleźli się też na podium w klasyfikacji generalnej.

W kategorii M3 Rafał Nogowczyk dojechał w Istebnej na metę na 3. miejscu. Jeszcze wyższą (2.) pozycję zajął w klasyfikacji generalnej. W tej samej kategorii na 5. miejscu w Istebnej ukończył Michał Czyż.

Równie dobrze wypadli kolarze ZVL Kreidler Sportiva, którzy startują w kategorii M3. W Istebnej Jarosław Zieliński zajął 3. miejsce – taką samą pozycję zajął również w klasyfikacji generalnej. Tuż za nim w „generalce” uplasował się Roman Frankiewicz.