Konkurs Kreidlera w Karpaczu – Volvo MTB Marathon 2014

Kolejna odsłona „elektrycznego” konkursu marki Kreidler. W najbliższym wyścigu z cyklu Volvo MTB Marathon 2014 (25 maja br. – Karpacz, Karkonosze), na dystansie MEGA, wystartuje – na rowerze wspomaganym elektrycznie – reprezentant marki Kreidler. Kolarz, który ukończy wyścig na miejscu tuż przed nim, otrzyma w nagrodę uchwyt rowerowy Taurus BikeUp.

To kontynuacja konkursu, którego pierwsza odsłona miała miejsce 10 maja w Złotym Stoku. Tam jednak szczęście zawodnikowi jadącemu na rowerze Kreidler (model Las Vegas) niestety nie dopisało. Na drugim zjeździe defekt roweru, spowodowany zbyt ostrą jazdą, skutecznie wyeliminował go z możliwości ukończenia wyścigu.

Bagażnik rowerowy BikeUp wręczony miał zostać zawodnikowi, który przyjedzie na metę bezpośrednio przed reprezentantem Kreidlera. Szczęśliwym „wygranym” został ostatni zawodnik, który tego dnia jako ostatni sklasyfikowany na dystansie MEGA przekroczył linię mety. Gratulujemy!

Maraton w Karpaczu to następna szansa na wygranie identycznej nagrody. Techniczne podjazdy i zjazdy to kolejne wyzwanie dla „analogowych” kolarzy, aby prześcignąć zawodnika na Kreidlerze. Komu ta sztuka uda się tym razem? Miejmy nadzieję, że emocje będą większe.

Zasady konkursu

Uczestnik zawodów startujący na dystansie MEGA, któremu uda się przyjechać bezpośrednio przed zawodnikiem jadącym na rowerze Kreidler, w ramach uznania otrzyma nagrodę od firmy Taurus – uchwyt rowerowy na dach Taurus BikeUp.

Rower na jakim będzie startował reprezentant Kreidlera to Las Vegas.

Przykład:

Jeśli zawodnik jadący na Kreidler Las Vegas przyjedzie na miejscu 6., to zawodnik na pozycji 5. otrzyma nagrodę w postaci funkcjonalnego uchwytu rowerowego Taurus BikeUp.

Życzymy powodzenia i determinacji w walce z zawodnikiem Kreidlera!

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.