www Fragment recenzji roweru Kreidler Vitality Eco 1

Kreidler Vitality Eco 1 – rower elektryczny na dłuższe wyprawy

Kreidler Vitality Eco 1 to rower z asystą elektryczną, który zapewnia komfort i nadaje się do dłuższych wypraw – stwierdził nowozelandzki serwis electricbikesnz.com, który specjalizuje się w tematyce rowerów z asystą elektryczną.

W recenzji zaznaczono, że głównymi zaletami modelu Kreidler Vitality Eco 1 są komfort, prostota użytkowania oraz system wspomagania elektrycznego firmy Bosch. Zdaniem serwisu electricbikesnz.com, tym modelem powinni zainteresować się m.in. miłośnicy dłuższych wypraw rowerowych.

Moją najwyższą prędkością przy zjeździe ze wzgórza było 70 km/h i rower zachowywał się całkowicie stabilnie i bezpiecznie. Bateria Boscha została mądrze ulokowana, dzięki czemu zagrożenie jest zmniejszone. Zapewnia to odpowiednią równowagę – większą niż w przypadku baterii umieszczonej na bagażniku, a środek ciężkości jest odpowiednio nisko i bliżej centrum, co dobrze wpływa na kierowanie rowerem” – wskazał autor recenzji.

Recenzja dostępna jest tu, a więcej informacji nt. rowerów z asystą elektryczną z aktualnej kolekcji marki Kreidler można znaleźć tutaj.

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.