1-08-2015 Ustroń Uphill

Uphill MTB Beskidy 2015 – podsumowanie cyklu

15 sierpnia br. odbyła się ostatnia impreza tegorocznego cyklu Uphill MTB Beskidy 2015. Impreza z pewnością może zostać zaliczona do udanych. Dopisali kibice jak i zawodnicy, których nie wystraszyły wymagające trasy.

Międzynarodowa impreza rozpoczęła się wyścigiem w ramach X Mistrzostw Ustronia od wjazdu na Równicę. To był także „nasz” wyścig, ponieważ udostępniliśmy do niego 4 modele rowerów elektrycznych Kreidler. Ochotnicy: Magdalena Pawłowska, Małgorzata Adamczyk, Fleming Orloff i Tomasz Ozimek wystartowali na nich w kategorii rowerów ze wspomaganiem elektrycznym.

Na rowerze górskim wystartowała Magdalena Pawłowska i pokonała „terenową” trasę wyścigu. Pozostała trójka ścigała się na klasycznej, asfaltowej trasie. Był to doskonały sprawdzian nie tylko umiejętności zawodników, ale także możliwości rowerów ze wspomaganiem. Poza trasą wyścigową możliwości elektryków (i nie tylko) mógł sprawdzić każdy – od porannych godzin byliśmy obecni na rynku w Ustroniu i udostępnialiśmy modele rowerów Kreidler do jazdy testowej.

Dwa tygodnie wypełnione były startami w miejscowościach: Vendryniě (Czechy), Raková (Słowacja), Istebna, Bystřice (Czechy), gdzie zawodnicy startowali tylko na górskich rowerach. Na zwycięzców czekały nagrody zarówno w klasyfikacji generalnej jak i w klasyfikacji etapowej. Ci, którzy wzięli udział w przynajmniej czterech z pięciu wyścigów i zostali sklasyfikowani otrzymali pamiątkowe koszulki.

Poniżej zamieszczamy relację fotograficzną z imprez:

Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie: Uphill

Podziel się

Zapisz się do naszego newslettera

Pozytywnie zakręcony?

Skorzystaj z naszego powiadamiacza

W myśl naszego hasła |dalej naprzód| możemy razem przeżyć super przygody. Zapisz się do powiadamiacza.
Będziemy infomować cię o:

  • konkursach, imprezach, wyprawach ...
  • ciekawych wydarzeniach KREIDLER,
  • jazdach testowych,
  • innych niespodziankach dla pozytywnie zakręconych.